2-А «Партнерство, заради успіху дітей».

В рамках декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом», 26 та 28 лютого 2020 року в 2-А класі були проведені відкриті уроки з читання:
– «На зеленому горбочку». Лесю Українку знає весь світ. Ось в таку пору 25 лютого 1871 року народилася видатна українська письменниця, поетеса, перекладач, громадський діяч. Школярі з батьками переглянули відео про Лесю Українку, учні виразно читали віршовані твори, батьки декламували свої улюблені вірші. Море позитиву отримали усі!

– «Масляна -традиції і звичаї святкового тижня». 2020 року українці святкуютьдавньослов’янське свято з 23 лютого по 1 березня. Учні та батьки слухали про
традиції, закликали весну веснянками, дівчатка танцювали «Подоляночку», переглянули мультфільм з нагоди свята. В цей день в давнину наші пращури вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували «жертовний» хліб, схожий на небесне світило – млинець. Млинців було багато і на будь який смак! Дякуємо, мами!