Випускний 4 клас 2019

30 травня із початковою школою та зі своїми першими вчителями Оксаною Олексіївною Грищенко та Вірою Володимирівною Читирко попрощалися учні 4 класів. До цієї події вони підготували святковий концерт, на який запросили батьків, вчителів, учнів школи. Це дуже хвилюючий момент для молодших школярів, адже вони переступають ще один рубіж, долають ще одну сходинку в своєму житті, переходять в старшу школу, дякують своїм першим вчителям за знання, які вони здобули, за безмежне терпіння та виховання.

Учні старанно виступали: гарно співали, танцювали, декламували вірші та інсценізували смішні сценки і показали, що вони вже готові йти до п’ятого класу, бо здобули гарні знання та вміння у початкових класах.

Після концерту батьки висловили велику подяку першим вчителям за роки, проведені з їхніми дітьми, за все хороше, що було зроблено, за увагу і тепло, яке дарували перші вчителі дітям протягом перших чотирьох років у школі. А підсумком свята стали грамоти дітям про закінчення початкової ланки та запашні квіти першій вчительці.