Англійська мовна школа

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку, вдосконалення предметних та ключових компетентностей з англійської мови на базі школи І-ІІІ ступенів №259 Деснянського району міста Києва  03 червня 2019 року розпочала свою роботу пришкільна мовна школа, яка охопила відпочинком 37 дітей. До роботи в мовній школі залучені вчителі англійської мови.

Англійська мовна школа – це сучасний підхід до вивчення мови, де мова вивчається комплексно: в класі, на подвір’ї  або під час перегляду англомовних цікавинок.   Темою першого дня стало «Знайомство».

Наші учні разом із учителями англійської мови розпочали роботу над тематичними проектами. Учні  протягом дня розповідали  про себе та свою сім’ю,  свої улюблені заняття влітку за допомогою різних ігор та вправ.
Робота в мовній школі проводиться за тематичними днями.

Бажаємо вихованцям легко засвоїти нові знання з англійської мови та отримати задоволення від навчання та відпочинку.