День добра

З метою підвищення культури взаємовідносин, виховання доброзичливого ставлення до оточуючих, позитивного світосприйняття, оптимізму та до «Дня добра» в школі були проведені наступні заходи: ігрова програма «Добро в тобі» для учнів 1-х та 2-х класів, яку проводили для малечі команди дітей 5-7 класів. Відбулося вручення творчих робіт учнів вчителям, технічним працівникам, бібліотекарю. Цікавою була година спілкування «В гармонії зі світом» для учнів 9-х класів, яку провела практичний психолог школи Білошицька А.С.. На перервах організована «Майстерня добрих справ», всі охочі мали можливість творити добрі справи. Цікавими та змістовними були бесіди класних керівників з учнями на теми «День добра», «Твори добро вже сьогодні», «Боротьба добра та зла», «Добро на Землі».