Державна підсумкова атестація – 2018

ДПА здобувачів початкової освіти (для 4-класників) здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.

ДПА для здобувачів базової середньої (для 9-класників) освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, ще 1 предмет обирає педагогічна рада школи: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика.

Рішенням педагогічної ради школи (протокол № від    року) обрано українську літературу для складання ДПА в 2018 році.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти (для 11 – класників) відбудеться у формі ЗНО. Складатимуть три предмети: обов’язково українську мову та літературу, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, математика, історія України. Почнеться сесія ДПА і ЗНО 22 травня з складання ДПА з математики.

УВАГА! Особливості проведення ДПА з іноземної мови у формі ЗНО наведено у листі МОН України від 15 січня 2018 року №1/9-27.

УВАГА: якщо випускнику потрібно скласти і математику і історію України, він обирає один із цих предметів 2-м, а один 3-м у складанні.

Інформація про перелік завдань, результати виконання яких зараховуються як оцінка за ДПА, розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Предмети ЗНО»).

Ступінь навчального закладу Строки проведення Предмети
І (4 класи) 14 травня-25 травня 1.українська мова,  літературне читання

2.математика

ІІ (9 класи) 04 червня-15 червня