Інформаційна довідка

Школа І-ІІІ ступенів №259 створена в 1986 році та знаходиться в комунальній власності Деснянського району міста Києва. Станом на 05.09.2018 року в навчальному закладі сформовано 21 клас.

Мова навчання –українська. В школі з 1 по 11 клас вивчається англійська мова, з 5 класу – друга іноземна мова – німецька або іспанська.

До профільне навчання запроваджене з 2013-2014 навчального року:

2013-2014 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 8-Б класі;

2014-2015 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 8-Б, 9-Б класах.

2015-2016 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 8-А, 9-Б класах.

2016-2017 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 8-А, 9-А класах.

2017 – 2018 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 8-Б і 9-А класах.

2018-2019 навчальний рік – поглиблене вивчення української мови в 9-Б класі.

Профільне навчання:

11 клас – філологічний напрям, української філології профіль.

10 клас –  філологічний напрям, української філології профіль.

В школі працює 47 педагогічних працівників, з них:

• з вищою освітою – 44 працівників;
  • з неповною вищою – 3.

Серед них мають кваліфікаційні категорії:

• вищу категорію – 27 вчителів;
  • І категорія – 10 вчителів;
  • ІІ категорія – 4 вчитель;
  • спеціаліст – 6 вчителів;

Мають педагогічні звання:

•    «вчитель – методист»- 8 вчителів;
  •     «старший учитель»- 15 вчителів;

Мають нагороди :

• Знак «Відмінник освіти України» – 6 вчителів;
  • Нагороджені Грамотою МОН – 8 вчителів.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 10.06.2014 року №363 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи та затвердження звітів про перебіг і результати дослідно – експериментальної роботи в навчальних закладах міста Києва» школі надано статус експериментального навчального закладу регіонального рівня. Педагогічний колектив школи працює над експериментальним педагогічним дослідженням «Упровадження елементів дистанційного навчання школярів у ЗНЗ м. Києва». Термін проведення експерименту: 2014-2019 навчальні роки.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки молоді та спорту від 25.08.2016 р. №705 “Про організацію дослідно – експерементальної роботи в навчальних закладах” педагогічний колектив школи працює над експерементальним педагогічним дослідженням “Організація педагогічних умов діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах спеціальних класів для дітей з розладами спектра аутизму”. В школі функціонують спеціальні 1В та 2В класи для дітей з особливими освітніми потребами, а саме з розладами спектра аутизму.

Школа І-ІІІ ступенів №259– заклад, який забезпечує якісну освіту, створює для учнів можливість орієнтуватися в сучасному суспільстві, змінах на ринку праці, подальшому здобутті освіти, виховує свідомих патріотів своєї країни, висококультурних громадян.