Кафедра початкового навчання і виховання

ov Голова предметної методичної комісії

Калінська Оксана Вікторівна

Учитель початкових класів, вищої категорії, педагогічне звання “старший вчитель”

«Прагну виростити з кожної дитини СПРАВЖНЮ ЛЮДИНУ. І стараюся робити це у ВІРІ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ, СПРАВЕДЛИВОСТІ».

Моє педагогічне кредо: «Навчаючи, вчимося самі».

chitirko Четирко Віра Володимирівна

Учитель початкових класів вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», відмінник народної освіти

«Життя людини вимірюється тим, що вона встигла зробити і відчути. Короткий вік людини є достатньо довгим для того, щоб жити добре і чесно.»

Солтис Юлія Володимирівна

Учитель початкових класів, логопед-дефектолог, спеціаліст ІІ категорії

«Повірити в можливості своїх учнів, щоб адаптувати їх до умов сучасного життя»

marina Щувайло Марина Володимирівна

Учитель початкових класів та англійської мови, спеціаліст І категорії

«Не руйнуйте в дитячому серці святиню – віру в добро, в справедливість, в Людину»

yulya-b Бобко Юлія Олександрівна

Учитель початкових класів, учитель спеціаліст

«Навчити та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.»

Бартош Ольга Вікторівна

Учитель початкових класів та англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

«Ми навчаємося не для школи, а для життя».

shvabala  Шабала Надія Миколаївна

Учитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

«В народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель у думках і справах своїх учнів.»

sholokh1  Шолох Дар’я Михайлівна

Учитель початкових класів, учитель спеціаліст.

«У кожної людини є сонце. Тільки не треба його гасити».

222 Грищенко Оксана Олексіївна

Учитель початкових класів, учитель спеціаліст.

«Прокладати шлях до розуму дитини через її серце»

Ніколко Ірина Миколаївна
Учитель початкових класів, учитель спеціаліст.«Зробити працю школяра джерелом задоволення та душевної радості»
dsc_1078 Рябченко Зінаїда Гнатівна

Вихователь ГПД вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», відмінник народної освіти.

«В початковій школі особливо важливо, щоб учитель бачив дитину різнобічно, вірив у неї.»

Коткова Карина Геннадіївна
Учитель початкових класів, молодший спеціаліст.«Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років»
Цимбал Олена Віталіївна
Вихователь ГПД, молодший спеціаліст.«Я з кожним днем удосконалююсь і стаю кращою»