МАН 2019

конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Зметою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації в школі відбувся І етап (шкільний) захисту науково – дослідницьких робіт МАН.

Переможці шкільного етапу прийняли участь в ІІ етапі (районному) захисту науково – дослідницьких робіт, де посіли призові місця. Найкращі з них отримали рекомендації до захисту у ІІІ (міському) етапі. Бажаємо нашим переможцям успіхів у подальшій науково- дослідній роботі і перемог у ІІІ етапі.