ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА

Місія ОСВІТНЬОЇ АГЕНЦІЇ МІСТА КИЄВА

• дослідження стану функціонування системи освіти м. Києва
  • дослідження ефективності науково-освітніх інновацій та педагогічних технологій освітньо – виховного простору м. Києва
  • отримання об’єктивної інформації про рівень знань, умінь і навичок учнів для прийняття ефективних управлінських рішень з метою підвищення якості столичної освіти
  • здійснення моніторингу виконання регіональних проектів і програм

Мета діяльності АГЕНЦІЇ полягає у створенні системи освітнього моніторингу в м. Києві, отримання об’єктивної інформації про стан і перспективи розвитку освітньої галузі столиці для прийняття ефективних управлінських рішень та вироблення стратегії освітньої політики на рівні міста, району, навчального закладу, з метою підвищення якості системи освіти в столиці.

Основними завданнями АГЕНЦІЇ є:моніторинг результативності регіональних проектів і програм, організаційно-технологічна підготовка здійснення моніторингу за напрямками: психологічні, психолого-педагогічні, соціальні дослідження серед вихованців ДНЗ, учнів НЗ, студентів ВНЗ комунальної власності територіальної громади м. Києва, вчителів, керівників, батьків; оцінювання якості освітнього середовища на різних рівнях, тощо.