Наші досягнення 2018-2019 н.р.

        Діяльність педагогічного колективу з обдарованими учнями відзначається системністю, відповідає структурі закладу, особливостям і потребам учнів. Над виявленням обдарованостей активно працюють класні керівники, вчителі-предметники. У тісному контакті з класними керівниками працюють вчителі – наставники, які залучають здібних дітей до систематичної роботи, використовуючи різноманітні форми: заняття факультативів, гуртків, шкільні наукові товариства, індивідуальні, групові заняття щодо цілеспрямованої підготовки до олімпіад, творчих інтелектуальних конкурсів і змагань, конкурсу-захисту Малої академії наук, проводять шкільні інтелектуальні турніри, забезпечують участь у районних та міських заходах.

         З метою  розвитку творчих здібностей і талантів та залучення учнів  до науково-дослідницької роботи в школі створено секції Малої академії наук. В цьому навчальному році 14 учнів школи стали призерами районного етапу Вcеукраїнського конкурсу МАН.

       Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №535 від 20.12.2018 року «Про підсумки  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Київського територіального відділення МАН України (Київської Малої академії наук учнівської молоді) у 2018-2019 навчальному році р.» призові місця посіли учні:

п/п

ПІБ учня Клас Секція Місце Педагогічний

керівник

1. Енес Євгенія Іванівна 10 Психологія ІІІ Білошицька А.С.
2. Денисова Катерина Андріївна 9-Б Хімія ІІІ Мельник Ю.І.
3. Гарбар Валерія Олександрівна 10 Зоотехнія та ветеринарія І Лисюк Л.П.
4. Дудник Анна Сергіївна 10 Мистецтвознавство ІІІ Мала Г.І.
5. Гарбар Валерія Олександрівна 10 Географія ІІ Неговєлова С.С.
6. Павленко Олександра Сергіївна 10 Географія ІІ Неговєлова С.С.
7. Осітнянко Владислав Володимирович 10 Історія ІІ Мала Г.І.
 

8.

Копаниця Євгеній Георгійович 11 Історія ІІІ Енес Т.А.
 

9.

Денисова Катерина Андріївна 9-Б Історія ІІ Енес Т.А.
 

10.

Костиріна Марія Сергіївна 9-Б Історія ІІІ Енес Т.А.
 

11.

Ковальчук Наталія Тимофіївна 10 Історія ІІ Мала Г.І.
12.

12.

Галицький Дмитро Владиславович 10 Правознавство ІІ Мала Г.І.
 

13.

Ковальчук Тетяна Юріївна 10 Правознавство ІІІ Коренюк А.В.
 

14.

Павлов Денис Євгенович Прикладна математика ІІ Філончик А.В.

    

     Цілеспрямована робота з обдарованою молоддю створює передумови для успішної участі школярів  в олімпіадах, турнірах, конкурсах.

     Згідно наказів Управління освіти №472 від 16.11.2017 року «Про підсумки проведення (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2018 -2019 навчальному році», № 474 від 16.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2018-2019 навчальному році», №506 від 30.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва у 2018-2019 навчальному році», №507  від 30.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2018-2019 навчальному  році»,  №508/1  від 30.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 4-х класів у 2018-2019 навчальному році», №518 від 07.12.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2018-2019 навчальному році», №526 від 13.12.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури у 2018-2019 навчальному році», №518 від 13.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учні 8-11 класів у 2018 -2019 навчальному році»  призові місця посіли учні:  

п/п

ПІБ учня Клас Місце Предмет Вчитель
1. Накарловіч Ростислав 11 ІІІ Географія Пестушко О.М.
2. Поліщук Катерина 10 ІІІ Українська мова та література Грищенко О.О.
3. Матюшенко Наталія 10 ІІІ Українська мова та література Грищенко О.О.
4. Шатович Яна 7 ІІІ Образотворче мистецтво Пестушко О.М.
5. Шульга Яна 9 ІІ Образотворче мистецтво Пестушко О.М.
6. Ковальчук Наталія 10 І Історія Мала Г.І.
7. Дудник Анна 10 ІІІ Історія Мала Г.І.
8. Горшевіков Павло 4-А ІІІ Англійська мова Биховець Ю.Ю.
9. Тофанов Олександр 4-А ІІІ Англійська мова Биховець Ю.Ю.
10. Лиска Маргарита 8-А ІІ Біологія Лисюк Л.П.
11. Чичирко Ніна 8-А ІІІ Біологія Лисюк Л.П.
12. Дячук Каріна 7-А ІІ Зарубіжна література Цурка М.О.
13. Чичирко Ніна 9-А ІІІ Зарубіжна література Цурка М.О.
14. Іванова Ольга 10 ІІІ Зарубіжна література Цурка М.О.
15. Ковальчук Наталія 10 ІІІ Зарубіжна література Хоменко В.Ф.
  16. Тофанова Катерина 11 ІІ Англійська мова Філончик І.В.
        Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №494 від  23.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XІX  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 році»,  призові місця посіли учні:
1. Поцхверія Мирослава 3-Б ІІІ Українська мова Щувайло М.В.
2. Кутейник Владислав 6-А ІІ Українська мова Хоменко В.Ф.
3. Чичирко Ніна 8-А ІІ Українська мова Цурка М.О.
  4. Іванова Ольга 8-А ІІІ Українська мова Цурка М.О.
      Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №35 від 28.01.2019 року «Про підсумки проведення XVІ І І Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»,  призові місця посіли учні:
1. Шатович Яна 7-А ІІІ Література Грищенко О.О.
2. Енес Євгенія 10 ІІІ Література Грищенко О.О.
3. Путій Діана 8-Б І Історія України Енес Т.А.
4. Чичирко Ніна 8-А ІІІ Історія України Енес Т.А.
5. Дегтярьова Марія

Дегтярьова Катерина

10 І Історія України Мала Г.І.
6. Мойсієнко Таміла

Поліщук Катерина 

10 І Історія України Мала Г.І.
7. Гарбар Валерія 10 ІІ   Історія України Мала Г.І.
       Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №159 від 17.04.2019 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) Міського учнівського конкурсу з українознавства у 2018-2019 навчальному році»,  призові місця посіли учні:
1. Чичирко Ніна 8-А ІІ Українознавство Цурка М.О.
2. Фердей Валерія 8-А ІІІ Українознавство Цурка М.О.
3. Шульга Яна 9-А ІІІ Українознавство Сидоренко Л.О.
4. Гарбар Валерія 10 ІІІ Українознавство Грищенко О.О.

       Відповідно до наказу  Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №463 від 08.11.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» , призові місця посіли:

1. Лиска Світлана 6-А ІІІ Українська мова та література Хоменко В.Ф.
2. Волокітіна Софія 6-А ІІІ Українська мова та література Хоменко В.Ф.

Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №549 від 28.12.2018 року «Про підсумки проведення ІІ етапу районного конкурсу «Мій родовід», призові місця посіли:

п/п

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Сидоренко Поліна 5-А І Родинне дерево моєї сім’ї Мала Г.І.
2. Рубанка Олександр 6-А ІІ Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
3. Волокітіна Софія    6-А ІІ Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
4. Кислинський Ілля 5-А ІІІ Родинне дерево моєї сім’ї Мала Г.І.
5. Птуха Катерина 6-А ІІІ Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
6. Тихонов Андрій 5-Б І Сімейні династії Мала Г.І.
7. Вербовець Володимир 5-А ІІ Традиції моєї родини Мала Г.І.
8. Мойпанюк Іван, Мойпанюк Володимир 5-Б І Герої моєї родини Мала Г.І.

 

     Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №176 від 02.05.2019 року «Про підсумки проведення районного етапу XІІІ Міського конкурсу «Київ – місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати» серед учнів 5-11 класів навчальних закладів Деснянського району міста Києва» призові місця посіли учні школи:

п/п

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Шатович Яна 7-Б ІІ «Київ мистецький» (найкращий малюнок) Грищенко О.О.

 

        Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №125 від 20.03.2019 року «про підсумки проведення районного етапу XVІ загальноміського конкурсу – фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»

 

п/п

Номінація Клас Місце Вчитель
1. «Творчісь» 5-Б І Мельник Ю.І.