Наші досягнення 2017-2018 н.р.

З метою виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, педагогічної підтримки талановитих дітей та підлітків, стимулювання творчого самовдосконалення учнів та  самореалізації у сучасному суспільстві творчою групою педагогів школи розроблений план заходів на 2017-2018 навчальний рік щодо роботи з обдарованими учнями.

      Діяльність педагогічного колективу з цього напряму відзначається системністю, відповідає структурі закладу, особливостям і потребам учнів. Над виявленням обдарованостей активно працюють класні керівники, вчителі-предметники. У тісному контакті з класними керівниками працюють вчителі – наставники, які залучають здібних дітей до систематичної роботи, використовуючи різноманітні форми: заняття факультативів, гуртків, шкільні наукові товариства, індивідуальні, групові заняття щодо цілеспрямованої підготовки до олімпіад, творчих інтелектуальних конкурсів і змагань, конкурсу-захисту Малої академії наук, проводять шкільні інтелектуальні турніри, забезпечують участь у районних та міських заходах.

         З метою  розвитку творчих здібностей і талантів та залучення учнів  до науково-дослідницької роботи в школі створено секції Малої академії наук. В цьому навчальному році 7 учнів школи стали призерами районного етапу Вcеукраїнського конкурсу МАН.

       Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №08 від 05.01.2018 року «Про підсумки проведення   І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Київського територіального відділення МАН у 2017-2018 н. р.» призові місця посіли учні:

п/п

ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник
1. Терещенко Сергій Русланович 10 І Екологія тваринного світу Лисюк Л.П.
2. Павленко Олександра Сергіївна 9-Б ІІ Історія України Мала Г.І.
3. Гаврилюк Єлизавета Ігорівна 10 ІІ Історія України Енес Т.А.
4. Кучеренко Олександр Ігорович 10 ІІІ Історія України Енес Т.А.
5. Енес Ольга Іванівна 11 ІІ  Математика Філончик А.В.
6. Тофанова Катерина Сергіївна 10 ІІІ Прикладна математика Треніна Л.С.
7. Журавльова Аліна Денисівна 10 ІІІ Математичне моделювання Треніна Л.С.

    

     Цілеспрямована робота з обдарованою молоддю створює передумови для успішної участі школярів  в олімпіадах, турнірах, конкурсах.

     Згідно наказів Управління освіти №482 від 27.11.2017 року «Про підсумки проведення районної олімпіади з математики серед учнів 4-х класів у 2017 -2018 році», № 487 від 01.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного)

Етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017-2018 навчальному році», №512 від 11.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури у 2017-2018 навчальному році», №489  від 01.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва у 2017-2018 році», №586 від 22.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів у 2017-2018 навчальному році», №504 від 11.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017-2018 навчальному році», №481 від 27.11.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів у 2017-2018 навчальному році», №518 від 13.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2017-2018 навчальному році»  призові місця посіли учні:

п/п

ПІБ учня Клас Місце Предмет Вчитель
1. Тихонов Андрій 4-А ІІ Математика Рябченко З.Г.
2. Ковальчук Наталія 9-Б ІІІ Історія Мала Г.І.
3. Павленко Олександра 9-Б ІІІ Історія Мала Г.І.
4. Лавріненко Анна 10 ІІІ Історія Енес Т.А.
5. Кучеренко Олександр 10 ІІІ Історія Енес Т.А.
6. Сухолітко Софія 8-А ІІІ Зарубіжна література Хоменко В.Ф.
7. Павленко Олександра 9-Б ІІІ Зарубіжна література Хоменко В.Ф.
8. Ковальчук Наталія 9-Б ІІІ Зарубіжна література Хоменко В.Ф.
9. Шатович Яна 6-А ІІІ Образотворче мистецтво Пестушко О.М.
10. Тофанова Катерина 10 ІІІ Англійська мова Філончик І.В.
11. Фердей Едуард 11 ІІ Англійська мова Зайцева О.Б.
12. Дєткова Марія 8-А ІІІ Біологія Лисюк Л.П.
13. Матюшенко Наталія 9-А ІІІ Біологія Лисюк Л.П.
14. Сударев Артем 10 ІІІ Біологія Лисюк Л.П.
15. Накарловіч Ростислав 10 ІІІ Біологія Лисюк Л.П.
  16. Чичирко Ніна 7-А ІІ Українська мова та література Цурка М.О.
17. Іванова Ольга 7-А ІІ Українська мова та література Цурка М.О.
18. Гаврилюк Єлизавета 10 ІІІ Українська мова та література Сидоренко Л.О.
19. Накарловіч Ростислав 10 ІІІ Фізика Шевченко М.Г.
      

        Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №506 від  11.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XVІІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2017-2018 році»,  призові місця посіли учні:

1. Чичирко Ніна 7-А ІІ Українська мова Цурка М.О.
2. Іванова Ольга 7-А ІІІ Українська мова Цурка М.О.
3. Накарлович Ростислав 10 ІІ Українська мова Сидоренко Л.О.
     

       Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №52 від 02.02.2018 року «Про підсумки ІІ (районного) етапуXVІ І Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»,  призові місця посіли учні:

1. Костиріна Марія 8-Б ІІІ Історія України Енес Т.А.
2. Денисова Катерина 8-Б ІІІ Історія України Енес Т.А.
3. Енес Євгенія 9-Б ІІІ Історія України Мала Г.І.
4. Гарбар Валерія 9-Б ІІІ Історія України Мала Г.І.
5. Дегтярьова Марія 9-Б ІІІ Історія України Мала Г.І.
6. Дегтярьова Катерина 9-Б ІІІ Історія України Мала Г.І.
      

      Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  №174 від 29.03.2018 року «Про підсумки проведення Міського учнівського конкурсу з українознавства»,  призові місця посіли учні:

1. Гаврилюк Єлизавета 10 ІІ Українознавство Сидоренко Л.О.
2. Накарловіч Ростислав 10 ІІІ Українознавство Сидоренко Л.О.

      

      Відповідно до наказу  Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №453 від 09.11.2017 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» , призові місця посіли:

1. Накарлович Ростислав 10 ІІІ Українська мова та література Сидоренко Л.О.
2. Гаврилюк Єлизавета 8-Б ІІІ Українська мова та література Сидоренко Л.О.
3. Чичирко Ніна 7-А ІІІ Українська мова та література Цурка М.О.

 

Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №598 від 27.12.2017 року «Про підсумки проведення ІІ етапу районного конкурсу «Мій родовід», призові місця посіли:

п/п

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Казанюк Марія І Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
2. Колеснікова Вікторія ІІ Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
3. Касіч Олександра ІІ Традиції моєї родини Енес Т.А.
4. Кохан Кіріл ІІ Традиції моєї родини Енес Т.А.
5. Парамонов Назар ІІІ Герої моєї родини Енес Т.А.
6. Гуменюк Олександр ІІІ Герої моєї родини Енес Т.А.

   

       Відповідно до наказу  Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №168 від 27.03.2018 року «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XV Міського конкурсу юних поетів «Поетична весна», призове місце посіла:

1. Лавріненко Анна 10 ІІІ Українська мова та література Сидоренко Л.О.

 

     Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №227 від 03.05.2018 року «Про підсумки проведення районного етапу XІІ Міського конкурсу «Київ – місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати» серед учнів 5-11 класів навчальних закладів Деснянського району міста Києва» призові місця посіли учні школи:

 

п/п

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Шатович Яна 6-Б ІІ «Київ літературний» (найкращий вірш) Грищенко О.О.
2. Чичирко Ніна 7-А І «Київ літературний»(найкращий твір) Цурка М.

 

       З метою формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством, підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури, активізації позакласної та позашкільної роботи в цьому навчальному році під керівництвом координатора гри – вчителя української мови та літератури Сидоренко Л.О. 209 учнів школи брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017».

        На виконання наказу МОНмолодьспорту України  № 552 від 07.05.2012 року “Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру”, з метою популяризації математичних ідей та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої діяльності вчителів учні 2-11 класів брали активну участь в  математичному конкурсі «Кенгуру-2017». Куратором конкурсу призначено вчителя математики  Ковбасу Т.В. 38 учнів школи брали участь в конкурсі.

               З метою вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі, розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської та німецької мов наші учні школи долучилися до конкурсу «Гринвіч-2018»та «Орлятко 2018». Куратором конкурсу призначено вчителя англійської та німецької мов Биховець Ю.Ю. 65 учнів взяли участь в конкурсі.

               Всі учні, які брали участь в конкурсах нагороджені сертифікатами різних  

       рівнів.

      За результатами навчання учні школи щороку нагороджуються похвальними листами. В 2017-2018  навчальному році Похвальними листами нагороджені 47 учнів початкової школи та 13 учнів середньої та старшої школи.

         Питання роботи з обдарованими учнями щорічно розглядається на нарадах вчителів школи, на педагогічних радах та інших методичних заходах де висвітлюються детальні аналізи участі школярів району у ІІ, ІІІ, IV етапах олімпіад з базових дисциплін, І, ІІ, ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

З року в рік учні школи беруть активну участь у різноманітних  районних та міських конкурсах, фестивалях, спартакіадах. В 2017 – 2018 навчальному році завдяки наполегливій співпраці  з досвідченими наставниками наші учні  активно приймали участь у районних та міських конкурсах, фестивалях, спартакіадах, де посідали призові місця.

        З метою формування в учнів навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, свідомого ставлення до дотримання правил пожежної безпеки, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання в учнів культурних та естетичних смаків у березні 2018 року відбувся  районний етап конкурсу команд веселих та кмітливих юних пожежних серед команд закладів освіти району. Відповідно до наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №153 від 22.03.2018 року «Про підсумки проведення районного етапу фестивалю – конкурсу команд веселих та кмітливих юних пожежних закладів освіти Деснянського району міста Києва» команда школи «101» посіла І почесне місце в районі та ІІІ місце на міському зональному етапі.

         Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №105 від 01 березня 2018 року «Про підсумки проведення дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед здобувачів освіти закладів освіти Деснянського району міста Києва», призове місце посіла

1. Шатович Яна 6-А ІІІ «Засоби захисту одягай-життя своє оберігай» Пестушко О.М.