День цивільного захисту

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу, практичного закріплення здобутих знань і вмінь з питань особистої безпеки у надзвичайних ситуаціях, користування засобами захисту, пожежної безпеки та основ цивільного захисту в умовах воєнного стану, напрацювання практичних навичок та дій під час надзвичайної ситуації 26 квітня в закладі освіти був проведений День цивільного захисту.

В підготовці та проведенні показового Дня ЦЗ взяли участь: працівники закладу освіти та учні.

В День цивільного захисту в закладі освіти було організовано та проведено:

• Конкурс малюнків на тему цивільного захисту;
  • Вікторина «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях»;
  • Виготовлення ватно-марлевих пов'язок ;
  • Відео-урок "Надання першої домедичної підготовки";
  • Тестування на теми життєвих ситуацій;
  • Перегляд навчального кінофільму з теми цивільного захисту;
  • Виступ шкільної команди «Дружин юних – рятувальних пожежників»;
  • Навчальна евакуація за сигналом «Увага всім! Пожежа у приміщенні!»;
  • Квест «Цивільний захист – це важливо», під час квесту на учнів чекали наступні станції: «Перша медична допомога», «Використання протигазу», «Алгоритм дій під час пожежі», «Природні та стихійні явища», «Безпечний Інтернет».;
  • Майстер – клас «Збірка розбірка автомату»;
  • Протягом навчального дня в класі безпеки був організований перегляд відеоматеріалів з тематики цивільного захисту.

Високу підготовленість та практичні дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій показали керівний склад цивільного захисту закладу освіти, формування. Організовано і вчасно проведено евакуацію учнів, учителів та всіх працівників школи відповідно до розробленої в закладі інструкції.

Основні завдання «Дня цивільного захисту» виконано.

Наприкінці дня керівним складом цивільного захисту були підведені підсумки проведення "Дня цивільного захисту" та намічено подальшу роботу за його результатами.