Тиждень безпеки життєдіяльності

На виконання наказу по школі від 16.04.2024 р. №24 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо запобігання травматизму; виховання поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, під час воєнного стану; підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності в період з 22.04 по 28.04.2024 року в закладі освіти проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

До участі в Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності було залучено: педагогічний колектив, дітей всіх вікових груп.

Під час «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в усіх класах проведені різні виховні заходи з дітьми:

• конкурс малюнків «Пожежна безпека»;
  • сюжетно рольова гра «Водії та пішоходи»;
  • заняття- вікторину «Бережи своє життя»;
  • бесіда «Безпечна прогулянка в період війни»;
  • вікторина «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях»;
  • виховні заходи «Скринька безпеки» під час яких діти сформували свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій;
  • дидактична гра з мінної безпеки «Можна - не можна»;
  • урок-колаж «Бережи здоровя і життя. Безпека вдома та на вулиці»;
  • онлайн-уроки «Прості речі рятують життя»;
  • бесіда за ілюстраціями «Стихійні лиха»;
  • відео лекторії «Мінна безпека»;
  • брей-ринг «Безпека життєдіяльності у воєнний час»;
  • практичні заняття «Перша медична допомога під час кровотечі, перелому, втрати свідомості»;
  • уроки безпеки «Правила безпеки під час катання на велосипедах, роликах, самокатах, скейтах».

Тиждень був яскравим, насиченим та корисним для всіх учасників освітнього процесу!