Виховний захід "Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні"

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, до 38- річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, з метою розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички та виховувати любов до рідного краю, природи, виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість вчитель історії Мала Г.І. провела виховний захід "Чорнобильська трагедія - одвічний слід на Україні" з учнями 5 класу. Під час заходу учні переглядали фільм про аварію на ЧАЕС та ознайомились з наслідками трагедії, давали відповіді на запитання вікторини про правила бузпеки в умовах радіації. Ганна Іванівна підготувала для учнів цікавий майстер-клас орігамі з виготовлення свічки пам'яті.