Педагогічна рада «Професійна мобільність – запорука успішної реалізації навчально-виховної роботи вчителя в новій українській школі».

ВИЖИВАЄ НЕ НАЙСИЛЬНІШИЙ І НЕ НАЙРОЗУМНІШИЙ,

А ТОЙ, ХТО КРАЩЕ ПРИСТОСОВУЄТЬСЯ ДО ЗМІН.
Чарльз Дарвін

5 cічня 2021 року заступником директора з навчальної  роботи Філончик І.В. та головою предметної методичної комісії вчителів та вихователів початкових класів Щувайло М.В. була підготовлена та проведена педагогічна рада на тему: «Професійна мобільність – запорука успішної реалізації навчально-виховної роботи вчителя в новій українській школі».

Головною метою педради було усвідомлення необхідності розвитку мобільності вчителя в новій українській школі; формування прагнення бути компетентними в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ-компетентності) під час освітнього процесу; прагнення педагогів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

Сенс життя педагога розкривається в його різноманітті та багатогранності.

Сутність педагогічної майстерності – це своєрідний сплав особистої культури, знань і кругозору вчителя, його всебічної теоретичної підготовки з досконалим володінням прийомами навчання і виховання, педагогічною технікою і передовим досвідом.

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Педагогічна рада відбулась у формі “Форуму педагогічних ідей”, де вчителі, які атестуються у 2021 році представили  мультимедійні презентації свого досвіду роботи, виставку методичних доробок “Зерна педагогічного досвіду”.

Педагоги отримали можливість поділитися досвідом роботи за 5 років, представити власні надбання, цікаві форми проведення уроків, предметних та виховних заходів тощо.

НАЙКОРОТШИЙ ВИРАЗ СЕНСУ ЖИТТЯ МОЖЕ БУТИ ТАКИМ: СВІТ РУХАЄТЬСЯ І ВДОСКОНАЛЮЄТЬСЯ.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ — ВНЕСТИ ВКЛАД В ЦЕЙ РУХ, ПІДКОРИТИСЯ ЙОМУ І СПІВПРАЦЮВАТИ З НИМ.
Лєв Толстой.