«Природно – заповідний фонд України»

В рамках партнерства і комунікації «Творимо майбутнє разом» вчитель географії Неговєлова С.С провела для учнів 8-Б класу та батьків відкритий онлайн – урок «Природно – заповідний фонд України». Батьки і учні , що хворіють змогли долучитися до уроку через додаток Googl meet . На уроці учні вирішували важливе питання, а саме: що потрібно нам для того, щоб ми жили в здоров`ї та благополуччі. Історія нас вчить , що мудрість народу проявляється в тому, як зберігаються природні умови. Учні виступали з повідомленнями про біосферні заповідники України, ознайомились з законодавством в цій галузі, пропонували власну систему природоохоронних заходів, спрямованих на покращення геоекологічної ситуації. Також, учні виявили бажання долучитись до конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження».