Ранкове коло «В цьому класі друзі всі!»

В рамках декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом», 25 лютого 2020 року в інклюзивному 1-Б класі була проведена
ранкова зустріч.
Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Педагоги визнають особливу роль ранкової зустрічі в житті дітей і присвячують 15–25 хвилин на початку дня, аби створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі. Зустріч відбувалася за участю батьків. Учні з батьками отримали новий досвід співпраці один з одним, активізували та збагатили свої вміння комунікації. Діти та батьки із захопленням висловлювали свої думки, ділилися враженнями та переживаннями.