Розклад проведення індивідуальних, групових і факультативних занять та курсів за вибором на 2020-2021 н.р.

 

РОЗКЛАД

проведення індивідуальних занять, групових занять,

факультативних занять та курсів за вибором на 2020-2021  н.р.

 

п/п

ПІБ вчителя Назва предмету для індивідуальних занять, групових занять факультативу, курсу за вибором  

Клас

 

 

Години

 

         Час проведення
Індивідуальні заняття
1. Бартош О.В. Українська мова 3-А 1 Вівторок 13.25 –14.10
2. Ніколко І.М. Українська мова 3-Б 1 Вівторок 13.25 –14.10
3. Шабала Н.М. Математика 4-А 1 Середа 13.25 –14.10
4. Шолох Д.М. Математика 4-Б 1 Понеділок 13.25 –14.10
5. Пестушко О.М. Природознавство 5-А 1 Вівторок 15.30 – 16.15
5-Б 1 Вівторок 16.30 – 17.15
5-В 1 Середа 15.30 -16.15
6.

 

Вербовець А.О. Німецька мова 6-А 1 Середа 15.30 – 16.15
6-Б 1 Середа 16.30 – 17.15
6-В 1 Четвер 15.30 – 16.15
7. Пестушко О.М. Географія 7-А 1 Четвер 15.30 – 16.15
7-Б 1 Четвер 16.30 – 17.15
8. Вербовець А.О. Німецька мова 8-Б 1 Понеділок 15.30 – 16.15
9. Енес Т.А. Історія України 10 0/1 Четвер 15.30 – 16.15
10. Коренюк А.В. Історія України 11 1/0 Четвер  15.30 – 16.15
11. Неговєлова С.С. Географія 11 1 Вівторок 15.30-  16.15
ВСЬОГО: 15 годин
  Групові заняття
 1. Пасічник В.А. Трудове навчання 6-А 1 Вівторок 15.30 – 16.15
6-Б 1 Вівторок 16.30 – 17.15
6-В 1 Середа 15.30 – 16.15
2. Філончик І.В. Англійська мова 7-А 1 Середа 15.30 – 16.15
3. Зайцева О.Б. Англійська мова 7-Б 1 Вівторок 15.30 – 16.15
4. Бордусенко Т.Г. Англійська мова 8-Б 1 Четвер 15.30 – 16.15
5. Енес Т.А. Історія України 8-Б 1 Вівторок 15.30 – 16.15
6. Пасічник В.А. Трудове навчання 9-Б 1 П’ятниця 15.30 – 16.15
7. Скляренко В.П. Захист Вітчизни 10 1/2 Вівторок 15.30 -16.15
8. Пасічник В.А. Технології 10 1 Понеділок 15.30 -16.15
9. Мельник Ю.І. Хімія 10 1/0 Середа 15.30 – 16.15
10. Лисюк Л.П. Біологія 10 0/1 Середа 15.30 – 16.15
ВСЬОГО: 11,5  годин
Курс за вибором
1. Неговєлова С.С. Мій Київ 5-А 1 За розкладом уроків
5-Б 1 За розкладом уроків
5-В 1 За розкладом уроків
ВСЬОГО: 3 години
Факультативи
1. Хоменко В.Ф. Практикум з правопису української мови 8-А 1 Середа 15.30-16.15 
2. Чернишук І.В. Практикум з правопису української мови 9-А 1 Середа 15.30.-16.15
3. Грищенко О.О. Стилістика української мови 11 1 Середа 15.30-16.15
ВСЬОГО: 3 години