Розклад проведення індивідуальних, групових і факультативних занять та курсів за вибором на 2018-2019 н.р.

 РОЗКЛАД

проведення індивідуальних занять, групових занять, факультативних занять та курсів за вибором на 2018-2019 н.р.

п/п

ПІБ вчителя Назва предмету для індивідуальних занять, групових занять,

факультативу,

курсу за вибором

Клас Години Час

проведення

Індивідуальні заняття
1. Шабала Н.М Математика 2 – А 1 П’ятниця 13.25 –14.10
2. Шолох Д.М Математика 2 – А 1 П’ятниця 13.25 –14.10
3. Калінська О.В. Математика 3-А 1 Середа 13.25 –14.10
4. Щувайло М.В. Математика 3-Б 1 Середа 13.25 –14.10
5. Четирко В.В. Математика 4-А 1 Вівторок 13.25 –14.10
6. Грищенко О.О. Математика 4-Б 1 Вівторок 13.25 –14.10
7. Юрко О.В. Інформатика 5-А 1 Понеділок 15.30 – 16.15
5-Б 1 Понеділок 16.30 – 17.15
8. Пестушко О.М. Географія 6-А 1 Середа 15.30 – 16.15
6-Б 1 Середа 16.30 – 17.15
9, Юрко О.В. Інформатика 7-А 1 Середа 15.30 – 16.15
7-Б 1 Середа 16.30 – 17.15
10. Юрко О.В. Інформатика 8-Б 1 Вівторок 17.30 – 18.15
11. Мала Г.І. Історія України 10 1/0 Вівторок 15.30 – 16.15
12. Коренюк А.В. Громадянська освіта 10  0/1 Вівторок 15.30 – 16.15
13. Шевченко М.Г. Фізика 11 1/0 Вівторок 15.30 – 16.15
14. Мельник Ю.І. Хімія 11 0/1 Вівторок 15.30 – 16.15
ВСЬОГО: 15  годин
Групові заняття  
 1.  Юрко О.В.  Математика   6-А  1  Четвер  15.30 – 16.15
6-Б 1 Четвер 16.30 – 17.15
2. Пестушко О.М. Геогнрафія 7-А 1/0 Понеділок 15.30 – 16.15
7-Б 0/1 Понеділок 15.30 – 16.15
3. Коренюк А.В. Історія України  7-А 0/1 Четвер 15.30 – 16.15
7-Б 1/0 Четвер 15.30 – 16.15
4. Юрко О.В. Алгебра, геометрия 8-Б 1 Вівторок 16.30 – 17.15
5. Нєговелова С.С. Географія 8-Б 1 Середа 15.30 – 16.15
6. Юрко О.В. Математика 9-А 1 П’ятниця 15.30 – 16.15
7. Неговєлова С.С. Географія 9-Б 1 Четвер 15.30 – 16.15
8. Грищенко О.О. Українська література 10 1 Четверг 15.30 – 16.15
9. Лисюк Л.П. Біологія 11 1 Середа 16.30 – 17.15
ВСЬОГО:10  годин
Курс за вибором
1. Неговєлова С.С. Мій Київ 5-А 1 За розкладом уроків
5-Б 1 За розкладом уроків
ВСЬОГО: 3 години
Факультативи
1. Цурка М.О. Практикум з правопису української мови 8-А 1 Середа 16.30-17.15
2. Грищенко О.О. Стилістика української мови 10 1 Середа 16.30-17.15
3. Сидоренко Л.О. Стилістика української мови 11 1 Середа 15.30-16.15
ВСЬОГО: 3 години