«Україна – єдина країна»

В рамках декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» 17.03.2021 року на платформі Google Meet з учнями 11 класу та їх батькам відбувся виховний захід «Україна – єдина країна».

Мета заходу: розширювати коло знань про звичаї і обряди українського народу, розвивати творчі здібності, позитивні риси характеру учнів,  виховувати повагу і прищеплювати любов до народних  традицій і звичаїв, рідної землі, зміцнювати їх почуття національної гордості й гідності.

Учні та батьки активно долучились до розгадування ребусів з історії України, впізнавали за описом історичних діячів та письменників, відгадували загадки про звичаї та традиції українського народу.

Шануймося! І все у нас буде гаразд! Наша Україна ще стане однією з найкращих держав Європи. Ви ж – її майбутнє. Завжди пам’ятайте про це! Адже без минулого нема сучасного.