В рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом», відкритий урок 3-В клас

В рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом», 27 лютого 2020 р.,  у спеціалізованому  3-В класі, де навчаються діти з особливими освітніми потребами,  був проведений відкритий урок з природознавства для батьків класу на тему :”Закріплення вивченого про групи тварин. Ланцюги живлення” .

Урок розпочався  з ранкових привітань, далі були використані такі форми роботи,  як гра-квест:  «Повторення груп тварин за допомогою карти», «Поділ тварин на групи», «З’єднай слово з картинкою »,  та  робота з інтерактивною дошкою: «читання інформації про вивчені групи тварин» «відгадування загадок». Після кожної пройденої станції квесту діти отримували винагороду (наклейку із зображенням тварини певного виду).

Батьки змогли побачити як відбувається освітній процес, а також прийняти  у ньому активну участь.

В класі панувала приємна атмосфера – діти і батьки були в захваті від спільної діяльності.