Відкриття ресурсної кімнати в школі

В закладі створено ресурсну кімнату, щоб зробити навчання максимально доступним та цікавим для учнів з особливими освітніми потребами. Ресурсна кімната – це спеціально організований простір для розвитку людини та гармонізації її психоемоційного стану. Це додатковий інструмент для адаптації психологічного та фізичного здоров’я дітей, що дозволяє емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень тривожності та активізувати мозкову діяльність. Тут є навчальна та ігрова зони, місце для індивідуальних і групових занять, зони сенсорної інтеграції. Діти і батьки з моменту святкового відкриття мали змогу ознайомитись з ресурсною кімнатою, особливо сподобалися світлові та тактильні елементи обладнання, а також кольорова музична панель для розвитку. Сподіваємося, заняття в ресурсній кімнаті будуть цікавими та корисними.