Заняття для лідерів школи «Лідер може зупинити боулінг!»

Лідери школи-це осередок творчих та активних учнів. Саме вони є представниками від дитячого колективу, агентами змін на краще. Завдяки тісній взаємодії  з однокласниками, вчителями, адміністрацією та батьками, лідери впливають на шкільне життя.

Вже традиційно учні-лідери класів також займаються саморозвитком-беруть участь у заходах, які влаштовує психолог закладу Білошицька Анна Сергіївна. На останній зустрічі під назвою «Лідер може зупинити булінг!» були розглянуті поняття «булінг», «агресор», «постраждалий», «спостерігач», «взаємодія», «конфлікт», «ненасилля», «толерантне спілкування». Діти обговорювали шляхи запобігання булінгу, виконали вправи «проблемна ситуація», «різні погляди», тренувалися розпізнавати та перешкоджати виникненню конфліктів, які призводять до цькування. На занятті лідери твердо вибудували свою тверду позицію щодо існування булінгу в нашій школі, і висловили рішучі тези про недопущення такого явища в дитячому колективі класу.