Оголошення

Шановні батьки та учні школи!!!

На виконання п.1 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.03.2020 №427 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно – технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності» та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва в школі I-III ступенів №259 Деснянського району міста Києва призупиняться освітній процес з 12 березня 2020 року.
Призупиняється робота усіх гуртків на базі закладу освіти.

Навчання учнів буде здійснюватися дистанційно. Всі матеріали до уроків Ви знайдете на нашому сайті школи http://school259.in.ua в рубриці «Дистанційне та домашнє навчання».
Матеріали до уроків будуть постійно оновлюватись та доповнюватись.
Слідкуйте за інформацією на сайті школи.

Адміністрація школи

 

 

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ. Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року. Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки. http://testportal.gov.ua/probne-testuvannya-zmineno-daty-provedennya/?fbclid=IwAR0g…