ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Оголошує про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Наказ департаменту освіти і науки України

Шановні батьки та учні школи!!!

На виконання п.1 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.03.2020 №427 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно – технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності» та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва в школі I-III ступенів №259 Деснянського району міста Києва призупиняться освітній процес з 12 березня 2020 року.
Призупиняється робота усіх гуртків на базі закладу освіти.

Навчання учнів буде здійснюватися дистанційно. Всі матеріали до уроків Ви знайдете на нашому сайті школи http://school259.in.ua в рубриці «Дистанційне та домашнє навчання».
Матеріали до уроків будуть постійно оновлюватись та доповнюватись.
Слідкуйте за інформацією на сайті школи.

Адміністрація школи