Оголошення

Шановні чоловіки, працівники школи, батьки і учні, прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов’язок – зберегти мир і злагоду в нашій країні і на землі. Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя і всього самого світлого і прекрасного!
Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!
Хай мир панує завжди і спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!

З метою запобігання короновірусної хвороби (COVID-19), створення безпечних умов для учасників освітнього простору під час підготовки та проведення місцевих виборів, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України від 16.09.2020 №1/0-527, листа Департаменту осіти і науки від 06.10.2020 №063-5891 «Про осінні канікули» осінні канікули відбудуться з 21.10.2020 по 28.10.2020 р.

Адміністрація школи