Зустріч з Максимом Петренком

Вже стали традицією зустрічі у закладах освіти Деснянського району з Максимом Петренком, який є автором документальної книги «Спокійної ночі», що є романом-щоденником добровольця, який пройшов увесь Майдан та одним із перших став на захист України, коли ворог дав про себе знати. Сюжет охоплює період від 20 лютого 2014-го року по 24 червня 2014-го року.

Максим Петренко – учасник подій Революції Гідності та доброволець АТО, презентує учням свій роман-щоденник, ділиться спогадами про події, що змінили його життя, про мотиви, що спонукали його добровільно стати на захист суверенітету та цілісності нашої України.

Автор книги побував і у нашій школі. Пан Максим показав також воєнний трофей – посічений осколками магазин АКМ, на згадку не про уявні перемоги, а про реальну небезпеку.

Учні з зацікавленістю та повагою слухали відважного воїна.

Автор зізнався, що книжка для нього стала реабілітацією після нелегкого випробовування війною. Поновити в пам’яті всі події йому допомогла переписка, яку фронтовик вважав втраченою і яка дивовижним чином збереглася. Щоразу вона завершувалася словами «спокійної ночі» – такими багатозначними для кожного, хто відчув дотик війни на собі. Саме ці слова і стали заголовком до роману, в якому описані події з досвіду пана Максима та його побратимів, а ще – багато живих, справжніх емоцій людини, що пройшла війну.

Учні уважно слухали уривки, які зачитував Максим Петренко зі своєї книги і одночасно ставили питання до автора.

Наприкінці зустрічі Максим Петренко також подарував декілька примірників своєї книги на добру згадку.