Українські добровольці

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Вперше українці відзначили цей день 14 березня 2017 року: саме цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон «Нові Петрівці» для формування першого добровольчого батальйону.

Відповідно 14 березня в закладі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань відбулися урочисті заходи: покладання квітів біля пам’ятної дошки, загиблому випускнику закладу освіти Станіславенку Михайлу, який добровольцем у 2014 році пішов захищати Україну і загинув в Донецькій області.

Для учнів 8-11 класів в актовій залі був проведений виховний захід, під час якого учні переглянули відео про українських добровольців та  прийняли участь в інтерактивній вікторині.