Безпека дитини в інтернет-просторі

Сучасний світ неможливо уявити без інтернету. Люди мають можливість працювати і спілкуватися в мережі, обмінюватися інформацією, а діти грають в комп’ютерні ігри. Але дуже часто інтернет приховує в собі і негативні сторони. Саме тому в школі, для удосконалення навичок безпечного користування мережею, відбулися цікаві заходи. Важливою задачею було пояснити дітям правила безпечного користування мережею, донести ідеї поціновування людського життя, адже немає нічого важливішого за збереження здоров’я людини. Учні мали можливість оглянути виставку «Безпека дитини в інтернеті», пограти в рухливу гру «Потяг підтримки та допомоги», діти створювали власні іграшкові телефони, плели дротову мережу Інтернет. Практичний психолог закладу Білошицька Анна Сергіївна провела рейд думок «Життя – найцінніший скарб людини» для учнів 5-11 класів. Всі учасники заходів погодилися в тому, що інтернет- це скарб людства, але життя людини найцінніше.