День смайлика в 3-Б класі

Учні 3-Б класу веселі та гомінкі, відзначили незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу «Смайлика». Історія виникнення смайлика досить цікава. 19 вересня 1982 року професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи, що йдуть підряд – двокрапку, дефіс і дужку – для позначення «усміхненого обличчя» в тексті, який набирається на комп’ютері. Потрібно сказати, що повідомлення, в якому вперше був використаний «смайлик», було знайдено лише у 2002 році в архівах дошки оголошень, які збереглися на плівці. За понад 30 років свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не можуть уявити, як можна було б без нього обходитися. І, звичайно ж, за цей час з’явилося безліч «смайликів», які несуть різне смислове і емоційне забарвлення. «Смайли» допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто кумедні і викликають позитивні емоції.

Діти із захватом розповідали смішні історії, де вони використовували посмішки «смайлів», жартували і дізнавалися багато цікавого один про одного. Таке свято сприяло налагодженню міжособистісних стосунків між дітьми.