День вишиванки – 2021

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки –відносно молоде, але улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Цьогоріч – День вишиванки відзначали 22 травня.

Цього року адміністрація закладу закликала не проводити масових заходів, а дотримуватися всіх медичних рекомендацій на період пандемії.

Разом з тим навчальний заклад вирішив, що в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому День вишиванки відзначали в on-line форматі.

В цей день учні та вчителі одягнули вишиванки та провели виховні заходи на яких, проводили вікторини, презентації родинних оберегів – вишиванок, які передаються з покоління в покоління, проводили конкур пісень про Україну та вишиванку, розглядали символи, які приховані у вишиванці. Заходи були різноманітними та цікавими.