Державна підсумкова атестація

Наказ МОН 463 від 30.03.2020

Наказ РУО про ДПА 4 і 9 класів

Державна підсумкова атестація – 2020

ДПА здобувачів початкової освіти (для 4-класників) здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.

ДПА для здобувачів базової середньої (для 9-класників) освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, ще 1 предмет обирає педагогічна рада школи: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти (для 11 – класників) відбудеться у формі ЗНО. Складатимуть три предмети: обов’язково українську мову та літературу, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, математика, історія України.

УВАГА: якщо випускнику потрібно скласти і математику і історію України, він обирає один із цих предметів 2-м, а один 3-м у складанні.

Інформація про перелік завдань, результати виконання яких зараховуються як оцінка за ДПА, розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Предмети ЗНО»).