Наші досягнення 2020-2021 н.р.

З метою виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, педагогічної підтримки талановитих дітей та підлітків, стимулювання творчого самовдосконалення учнів та  самореалізації у сучасному суспільстві творчою групою педагогів школи розроблений план заходів на 2020-20211 навчальний рік щодо роботи з обдарованими учнями.

Діяльність педагогічного колективу з цього напряму відзначається системністю, відповідає структурі закладу, особливостям і потребам учнів. Над виявленням обдарованостей активно працюють класні керівники, вчителі-предметники. У тісному контакті з класними керівниками працюють вчителі – наставники, які залучають здібних дітей до систематичної роботи, використовуючи різноманітні форми: заняття факультативів, гуртків, шкільні наукові товариства, індивідуальні, групові заняття щодо цілеспрямованої підготовки до олімпіад, творчих інтелектуальних конкурсів і змагань, конкурсу-захисту Малої академії наук, проводять шкільні інтелектуальні турніри, забезпечують участь у районних та міських заходах.

З метою  розвитку творчих здібностей і талантів та залучення учнів  до науково-дослідницької роботи в школі створено секції Малої академії наук. В цьому навчальному році 1 учениця школи стала призером районного етапу Вcеукраїнського конкурсу МАН.

Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №264 від 28.12.2020 року «Про підсумки  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Київського територіального відділення МАН України (Київської Малої академії наук учнівської молоді) у 2020-2021 навчальному році р.» призове місце посіла учениця:

ПІБ учня Клас Секція Місце Педагогічний

керівник

1. Березюк Ірина Олегівна 9-А етнологія ІІІ Мала Г.І.

Цілеспрямована робота з обдарованою молоддю створює передумови для успішної участі школярів  в різноманітних конкурсах.

Згідно наказів Управління освіти №187 від 07.10.2020 року «Про підсумки І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура») у форматі онлайн – огляду», №18 від 20.01.2021 «Про підсумки проведення ІІ етапу районного конкурсу «Мій родовід», №35 від 11.02.2021 року «Про підсумки проведення  конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед здобувачів освіти Десняського району міста Києва», №56 від 02.03.2021 «Про підсумки конкурсу «Мій шлях» серед учнів закладів освіти Деснянського району міста Києва», призові місця посіли:

Назва команди Номінація Місце
«Патріот» «Звіт про роботу рою у

2019-2020 навчальному році»

ІІІ

Районний конкурс  «Мій родовід», призові місця посіли:

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Денисенко Матвій 5 І Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
2. Гончаренко Олена 5 І Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
3. Тюхтій Ярослав 5 І Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
4. Раєнко Єгор 5 І Сімейні династії Енес Т.А.
5. Вахницький Лев 5 ІІІ Герої моєї родини Енес Т.А.
6. Субботін Ілля 5 ІІІ Родинне дерево моєї сім’ї Енес Т.А.
7. Каразей Ілля 5 ІІ Традиції моєї сім’ї

Районний конкурс  «Мій шлях», призові місця посіли:

ПІБ учня Клас Місце Номінація Вчитель
1. Шатович Яна 9 ІІ «Леся Мистецька» Грищенко О.О.

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» призове місце посіла:

1. Поцхверія Мирослава 5-Б ІІІ «Збережи світ працею» Пестушко О.М.
   2. Свірена Єлизавета 5-Б І «Оберігай себе від радіації» Пестушко О.М.

За результатами навчання учні школи щороку нагороджуються похвальними листами. В 2020-2021  навчальному році Похвальними листами нагороджені 23 учні школи.