Майстер-клас «Карта бажань»

В рамках декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» в школі І-ІІІ ступенів №259 Деснянського району міста Києва відбувся арт терапевтичний майстер-клас «Карта бажань» із циклу «Кавова атмосфера». З метою підвищення рівня довіри між учасниками освітнього процесу захід запропонували і провели батьки учнів закладу- координатор проєкту «Культурна спадщина» Ірина Хоменко та психолога проєкту Любові Собко з Громадського руху «Інтереси Киян». Затишне коло для спілкування, аромат кави – те що надихає творити та взаємодіяти. Сам процес роботи з елементами арт-терапії – вже є цілющим і дає можливість відпочити та перезавантажитися. Учасники майстер-класу створили чудові карти бажань, застосовуючи мову символів Трипільської культури, збагатили знання про досвід предків, про історію та звичаї українського народу.