Свято останнього дзвоника «Ми з мрією у майбутнє щасливе полинемо. А мрія у нас крилата - буде мирною Україна-мати»

31 травня традиційно на шкільному подвір'ї пройшло свято останнього дзвоника «Ми з мрією у майбутнє щасливе полинемо. А мрія у нас крилата - буде мирною Україна-мати». Під час свята випускники 9-х, 11 класів подарували на згадку флешмоб, учні перших класів побажали випусникам легкого життєвого шляху і звісно нагороди знайшли своїх переможців, адже під час свята учні-призери районих та міських олімпіад, конкурсів та змагань отримали грамоти та подяки. Найбільшу кількість нагород отримала учениця 8-А класу Мельник Поліна. Бажаємо нашим учням і випускникам гарно провести канікули, мирного неба і звісно успіхів в новому навчальному році.

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені,
Хай вас кличуть удаль журавлі.

Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся, щоб не було...
Хай удачі в вас буде багато
І людське зігріває тепло.