Свято першого дзвоника "Доброго ранку, а ми з УКРАЇНИ"

2 вересня зустріло всю шкільну родину теплим сонечком, привітними посмішками і різнокольоровими квітами, адже не зважаючи на військовий стан, школа відчинила двері для учнів, вчителів, батьків. Свято було сповнене українськими піснями, теплими словами. А першокласиків приймали до шкільної родини казкові герої, які провели з ними флешмоб, перевірили чи гарно вони підготувалися до школи. Всі разом співали гімн і довели, що Українці - це нація вільних, незламних і нескорених людей. Також на свято завітало телебачення Київ24 і долучилося до привітань з новим навчальним роком. Невтомлюємося казати слова вдячності всім, хто дає можливість навчатися дітям: ЗСУ, Національній гвардії, ДСНС, поліції, волонтерам, всім захисникам та захисницям нашої волі та сободи! Слава Україні!