Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій в закладі освіти з 09 по 15 вересня був проведений тиждень безпеки життєдіяльності В рамках тижня безпеки було проведено: виховні заходи "Безпека життєдіяльності", "Їстівні та отруйні гриби", "Пожежна безпека. Обережно! Вибухонебезпечні предмети!", "Я знаю та пам`ятаю правила дорожнього руху", вікторини "Що, де, коли?", "Обережно небезпека", "Сам вдома", конкурс малюнків "Моя безпека", конкурс відео робіт "Моя вранішня зарядка", тощо.

Учні закріпили і вдосконалили знання з правил безпеки життєдіяльності: користування електроприладами, поводження з легкозаймистими речовинами, заборони паління сухої трави , обов'язкового знання номера 101, тощо. Закріпили уявлення про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювали стереотипи поведінки школярів в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Кожна дитина ділилася набутими знаннями та ситуаціями, які відбувалися з ними. Також створили буклети- памʼятки.

Набуті знання та навички допоможуть учням та ученицям убезпечити себе та своїх близьких від небезпеки.