Відвідування концерту Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

Учні нашої школи мали честь відвідати захід присвячений Дню захисників та захисниць України за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України. Оркестр та солісти ансамблю виконали музичні твори, надаючи концерту глибину й багатогранність. Саме завдяки професіоналізму музикантів створюється неповторна музична атмосфера. Кожен концерт за участю оркестру – це гармонійне поєднання інструментальних аранжувань із вокальними та хореографічними номерами ансамблю. Відбулося чудове спілкування воїнів та молоді через призму української музики. Такі заходи об’єднують в прагненні до перемоги українського народу!