Всесвітній день ментального здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається 10 жовтня, був заснований Всесвітньою федерацією психічного здоров'я в1992 році. А головною метою цього дня є привернення уваги до піклування про ментальне здоров’я. В школі протягом тижня відбувалися заходи, присвячені збереженню психологічного здоров’я вчителів, батьків та дітей. А саме: заняття груп підтримки «Серце добра», психологічні хвилинки з першокласниками «Потяг підтримки», спільна діяльність волонтерів та учнів спеціальних класів в проєкті «ДоброГрай», онлайн-інформування педагогів та батьків щодо збереження ментального здоров’я «Бажаємо здоров’я!», проведення міні-тренінгу з лідерами класів «Здоров’я лідера». Також практичний психолог закладу Білошицька А.С відвідала Форум практичних психологів закладів освіти «Ментальна варта: психосоціальна підтримка в системі освіти Києва» і мала можливість обмінятися досвідом з колегами щодо збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу .