Міські військово-спортивні змаганя «Честь і звитяга» до Дня українського добровольця

Суботній ранок 16.03.2024 року для рою «ПАТРІОТИ» середньої вікової категорії школи І-ІІІ ступенів №259 Деснянського району м. Києва пройшов активно. Команда взяла участь у міських військово-спортивних змагань (з елементами орієнтування) серед учнівської молоді міста Києва «Честь і звитяга», присвячених Дню українського добровольця.
Команда подолала дистанцію 2 км, на місцевості знайшла 5 контрольних пунктів, за допомогою визначень азимуту та топографічних знаків.
На сьогодні перед нашою державою стоїть завдання – виховання у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-технічного та творчого потенціалу молодих громадян.