Інформаційна офлайн зустріч «Технології партнерства. Разом все подолаємо!»

В рамках проведення декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» відбулася інформаційна офлайн зустріч: «Технології партнерства. Разом все подолаємо!» для батьківської громадськості та вчителів. Під час проведення заходу учасники мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями партнерства в освітньому середовищі, запропонували свої цікаві форми взаємодії. Батьки поділилися думками стосовно інтересів дітей в школі та вдома, адже кожний учень приносить до школи часточку своєї сім’ї, і це дуже цінно. Педагоги зі своєї сторони теж висловили побажання до діалогу. Основною ниткою зустрічі став висновок, що тільки разом можна вистояти і надати дітям таку необхідну увагу, підтримку та любов.