Арт-читальня «Книга єднає!»

З метою налагодження ефективної комунікації та підвищення рівня довіри між учасниками освітнього процесу проведено арт-читальню «Книга єднає!» для лідерів класів та вчителів. Захід провели бібліотекар школи Бартош Тетяна Миколаївна та практичний психолог Білошицька Анна Сергіївна в творчій атмосфері бібліотеки школи. Діти створювали свою власну книгу: обирали обкладинку, визначали головних героїв, фантазували щодо сюжету. Цікаво було спостерігати як учасники взаємодіють і допомагають один одному висловлювати нові ідеї. Діти брали активну участь у вікторині, зачитували цитати відомих письменників, обговорювали свої інтереси щодо прочитаних книжок. На завершення читальні відбулася презентація створених книг та лунали радісні відгуки про створені шедеври.