Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час війни

Останні місяці особливої психологічної уваги потребують всі українці. Освітній процес триває, і психологічна підтримка перш за все покликана для стабілізації емоційного стану та допомоги щодо формування навичок взаємодії, збереження психічного та фізичного здоров’я. Практичні психологи закладу надають групові та індивідуальні консультації всім хто потребує. Інформаційний та підтримуючий простір створено під час проведення занять з учнями школи. Практичні психологи провели ряд заходів підтримки дітей. Для учнів 5 класів: “Абетка доброзичливості”. Для учнів 6 класів: “Емоції людини”. Для учнів 7 класів: “Будемо знайомі по новому “. Для учнів 8 класів: “Як правильно помилятися”. Для учнів 9 класів: “Вміємо вчитися та відпочивати”. Для учнів 10 класу: “Ресурсний довідник”. Варто зазначити, що під час занять надавалася інформація щодо релаксації, зменшення напруження і тривожності. Діти з цікавістю спілкуватися між собою, ділилися своїми творчими роботами. Тепла атмосфера зустрічей нагадала всім учасникам, що ми всі разом, і все подолаємо!