Родинне свято до дня знань “Співає сонячні пісні уся моя родина, бо родились на землі, що зветься Україна”

1 вересня у нашій школі уже традиційно по-родинному пройшло родинне свято Першого дзвоника, яке цього року було присвячене 30-ій річниці незалежності України.
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.
Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали наймолодших школярів, а випускники за українською традицією зустрічали першачків короваєм.

Колектив школи І – ІІІ ступенів вітає всіх освітян, школярів, з 1 вереснем – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Бажаємо усім вам отримувати від шкільного, студентського життя найкращі та найкорисніші знання!

А першокласникам:

Навчатись на відмінно