Родинне свято “Останній дзвоник – 2021”

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів, і для батьків –  це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у нашому навчальному закладі.

Хвилюючими та урочистими були слова від випускників, серйознихми і кумедними побажання першокласників, щирими слова учнів 9-го класу, які побажали легких доріг випускникам.  Зворушливо звучав шкільний вальс і урочисто та весело лунав запальний флешмоб від випускників. Для них це були останні хвилини безтурботного дитинства: попереду доросле життя, про яке їм нагадала мелодія шкільного дзвоника.

Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи: одинадцятикласнику Приходько Івану  і першокласниці Ігнатенко Софії. Останній дзвоник сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.