Розклад проведення індивідуальних, групових і факультативних занять та курсів за вибором на 2020-2021 н.р.

 

РОЗКЛАД

проведення індивідуальних занять, групових занять,

факультативних занять та курсів за вибором на 2021-2022  н.р.

    

п/п

ПІБ вчителя Назва предмету для індивідуальних занять, групових занять,

факультативу,

курсу за вибором

 

Клас

 

 

 

Години

 

         

Час

проведення

Індивідуальні заняття
1. Четирко В.В. Українська мова 3-А 1 Четвер 13.25 – 14.10
2. Грищенко О.О. Українська мова 3-Б 1 Четвер 13.25 – 14.10
3. Бартош О.В. Українська мова 4-А 1 Вівторок 13.25 –14.10
4. Ніколко І.М. Українська мова 4-Б 1 Вівторок 13.25 –14.10
5. Пестушко О.М. Природознавство 5-А 1 Вівторок 15.30 – 16.15
5-Б 1 Вівторок 16.30 – 17.15
5-В 1 Середа 15.30 -16.15
6.

 

Пасічник В.А. Трудове навчання 6-А 1 Середа 15.30 – 16.15
6-Б 1 Середа 16.30 – 17.15
6-В 1 Четвер 15.30 – 16.15
7. Юрко О.В. Інформатика 7-А 1 Четвер 15.30 – 16.15
7-Б 1 Четвер 16.30 – 17.15
7-В 1 Понеділок 15.30 – 16.15
8. Пасічник В.А. Трудове навчання 8-Б 1 Четвер   16.30 – 17.15
9. Коренюк А.В. Історія України 10 0/1 Четвер 15.30 – 16.15
10. Мельник Ю.І. Хімія 10 1/0 Четвер  15.30 – 16.15
11. Пестушко О.М. Географія 11 1 Вівторок 15.30-  16.15
ВСЬОГО: 17 годин
  Групові заняття
 1. Юрко О.В. Інформатика 6-А 1 Вівторок 15.30 – 16.15
6-Б 1 Вівторок 16.30 – 17.15
6-В 1 Середа 15.30 – 16.15
2.

 

Філончик І.В. Англійська мова

 

7-А 1 Середа 15.30 – 16.15
7-Б 1 Середа 16.30 – 17.15
3. Зайцева О.Б. Англійська мова 7-В 1 Середа 15.30 – 16.15
4. Юрко О.В. Інформатика 8-Б 1 П’ятниця 16.30 – 17.15
5. Вербовець А.О. Німецька мова 8-Б 1 Середа 15.30 – 16.15
5. Пасічник В.А. Трудове навчання 9-Б 1 Вівторок 15.30 – 16.15
7. Скляренко В.П. Захист Вітчизни 10 0/1 Вівторок 15.30 -16.15
8. Лисюк Л.П. Біологія 10 0/1 Понеділок 15.30 -16.15
9. Юрко О.В. Математика 10 1 П’ятниця 15.30 – 16.15
10. Юрко О.В. Математика 11 1 Середа 16.30 – 17.15
11. Енес Т.А. Історія України 11 1 Четвер 15.30 – 16.15
ВСЬОГО: 14  годин
Курс за вибором
1. Неговєлова С.С. Мій Київ 5-А 1 За розкладом уроків
5-Б 1 За розкладом уроків
5-В 1 За розкладом уроків
ВСЬОГО: 3 години
Факультативи
1. Хоменко В.Ф. Практикум з правопису української мови 8-А 1 Середа 15.30-16.15 
2. Хоменко В.Ф. Практикум з правопису української мови 9-А 1 Середа 16.30.-17.15
ВСЬОГО: 2 години