Школа для всіх. Адаптація.

З 1 вересня розпочався новий навчальний рік. В непростий час дітки з надією та натхненням прийшли до школи. Особливо радіють першокласники та п’ятикласники, для них почалася нова сторінка. Важливо, щоб кожна дитина в школі відчувала себе комфортно і навчалася із задоволенням, для цього необхідно адаптуватися до нових умов навчання.

Саме тому однією з провідних ланок діяльності психологічної служби школи є -адаптація здобувачів освіти 1х, 5х класів. А також потрібно допомогти новим учням, адаптуватися до навчання в новій школі. Проводиться робота по психологічній підтримці родин внутрішніх переселенців, які вимушені були змінити місце проживання, і їм також необхідно адаптуватися в шкільній родині. В закладі створені умови для безпечного навчання, і на заняттях з психологом діти почувають себе потрібними і значимими. П’ятикласники допомагають адаптуватися після тривалої паузи в навчанні дітям з особливими освітніми потребами, спілкуються з ними на перервах, реалізують завдання проєкту «ДоброГрай». Протягом вересня відбулися зустрічі психолога з першокласниками та п’ятикласниками «Навчання для життя», «Лісова школа». З родинами новоприбулих діток відбулося заняття-колаж «Школа для всіх». В теплому колі разом створили колаж і гарний настрій. На заняттях та спільних заходах адаптації – кожний учасник отримав підтримку та бажання розвиватися та навчатися.