«Стандарт Сміху – 2021»

В березні 2021 року команда школи І – ІІІ ступенів №259 «SOS» вперше брала участь у шкільній лізі КВК “Стандарт сміху” в on-line форматі. Тема фінальної гри «Смайл-діджеталізація діє!». В рамках фінальної гри учасники команди разом з куратором Малою Ганною Іванівною підготували три конкурси. Візитка – «ТікТоксмайл» – відео у форматі TikTok, яке містить жарти про шкільне життя в умовах карантину. Розминка – «МЕМ смайл», де команда підготувала п’ять своїх фото і смішні підписи до них. Та музичний конкурс «Музичний сміхоStream», в якому команда відзняла кліп до пісні. Конкурсні відео та фото розташовані в соціальних мережах Київського палацу дітей та юнацтва, на яких відбулося відкрите голосування. Гострий гумор, яскраві мініатюри не залишили байдужим вдячного глядача, тому наша команда 26 травня 2021 року відвідала КПДЮ та отримала кубок, диплом і подяку шкільної ліги КВК «Стандарт сміху». Так тримати!!! Вітаємо команду та їх куратора!!! Дякуємо глядачам за лайки, кураторам за підтримку, членам журі за професійну оцінку та цінні поради. До зустрічі у Київському Палаці дітей та юнацтва.