Тарас Шевченко і війна…

9 березня – день народження Т. Г. Шевченка, відомого письменника, художника, генія українського народу.

За традицією, саме у цей день у нашій школі проводиться багато заходів щодо вшанування великого Кобзаря.

9 березня 2023 року… Ще з ночі лунають сирени, летять ракети… Ворог боїться не лише наших захисників, а й полум’яного слова геніального поета:

Кохайтеся, чорнобриві,

Та не з москалями.

Бо москалі лихі люди,

Роблять лихо з вами.

10 березня учні 7-х класів та вчителі вшанували пам’ять Тараса Шевченка. Вчителі української мови підготували вікторину «Знаємо і пам’ятаємо Шевченка», цікаві лінгвістичні ігри «Закінчи речення», «Віднови прислів’я».

Діти із задоволенням відповідали на запитання, працювали над відновленням прислів’їв у парах.

Розглянувши малюнки сучасних художників про Кобзаря, учні зробили висновок, що шевченкове слово є для нас зброєю проти ворога. Дітям дуже сподобався мем: Шевченко-воїн ЗСУ!