«Я вірю в незламну свою Україну»

В рамках районного конкурсу «Я вірю в незламну свою Україну», з метою шанобливого ставлення до захисників України, утвердженню національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України, пошуку і підтримки талановитої молоді та популяризації художньої творчості серед школярів та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України в закладі освіти відбувся шкільний етап конкурсу. В конкурсі приймали участь учні 1-11 класів. Номінації кращий оберіг «Сила нескорених» – був представлений  виробами декоративно-ужиткового мистецтва (кераміка, іграшка, паперопластика, та інше), в довільній техніці виконання. Також була представлена велика кількість листівок «Дякую Тобі за захист, уклін Тобі за подвиг». Кращі роботи були направлені в центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району. Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу. Слава Україні!