Засідання Команди психолого-педагогічного супроводу  дітей з особливими освітніми потребами

21 вересня 2021 року відбулося засідання Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами за участю адміністрації закладу, практичного психолога, вчителів інклюзивних класів та логопеда.

Команда супроводу в закладі сприяє розвитку інклюзивного навчання та  створенню належних умов для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище. Проводиться інформаційно-просвітницька робота серед педагогічних працівників, батьків і дітей з метою недопущення дискримінації та порушення прав дитини. Важливим завданням Команди супроводу є формування дружнього та неупередженого ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

На засіданні Команди супроводу обговорювалися питання організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладі у 2021-2022 навчальному році, особливості взаємодії під час виконання індивідуальної програми розвитку, напрями корекційно-розвиткової роботи.

Всі члени Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами дійшли висновку, що тільки злагоджена та активна співпраця допоможе реалізувати принципи безбар’єрної освіти для всіх.